Gediz Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’ ve ‘Aqupark’ MYO Öğrencilerine Ücretsiz Hizmet Verecek

Gediz Murat Dağı Termal Kayak Merkezi’ ve ‘Aqupark’ MYO Öğrencilerine Ücretsiz Hizmet Verecek

‘GEDİZ MURAT DAĞI TERMAL KAYAK MERKEZİ’ VE ‘AQUPARK’ MYO ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ HİZMET VERECEK

2018-2019 eğitim öğretim yılı başlaması nedeni ile Gediz M.Y.O ve Gediz Sağlık hizmetleri M.Y.O idarecileri, ilçemiz Kaymakamı Sn. Muhammed Önder ve ilçemiz Belediye Başkanı Sn. Muharrem Akçadurak’ı ziyaret ettiler. Ziyarette  bu yıl ilçemize yerleşen öğrencilerle ilgili değerlendirme ve bilgilendirme yapıldı.

Ziyaretten son derece memnun olduklarını ifade eden Sn. Kaymakam ve Belediye Başkanı ilçemiz meslek yüksekokullarına bu yıl kayıt hakkı kazanan 585 öğrencimize ve önceki yıllarla beraber kayıtlı olan toplamda yaklaşık 1200 öğrencimize başarılı sağlıklı bir öğretim yılı dileklerinde bulundular.

Meslek Yüksekokullarında okuyan  öğrencilerin kendilerine  emanet edilmiş vatan evlatları olduklarını, eğitim dönemleri boyunca öğrencilerimizin yanında olduklarını oluşabilecek problemlerde imkanlar ölçüsünde sorunların çözüleceğini beyan ettiler.

Bölgede tek olan Muratdağı Termal Kayak Merkezi'ne kapasitesi oranında M.Y.O öğrencilerinin ulaşımı, kayak eğitimi, kayak ekipmanlarının sağlanması, dağ gezisi- dağ yürüyüşlerinin yapılması yanında bölgede tek olan Ilıca AQUAPARK su sporları merkezinin de M.Y.O öğrencilerinin tamamına  iki kez ücretsiz olarak hizmet vereceğini, bununla birlikte kampüs alanı içersine spor-kondüsyon setlerinin kurulmasının sağlanacağını beyan ettiler.

İlçemiz Kaymakamı Sn. Muhammed Önder ve ilçemiz Belediye Başkanı Sn. Muharrem Akçadurak’a öğrencilerimize sağladıkları imkanlar ve ilgi alakaları için teşekkür ediyoruz.