Üniversitemizin Bahar Şenliği Bu Yıl Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Kampüsünde Coşku ile Kutlandı

Üniversitemizin Bahar Şenliği Bu Yıl Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Kampüsünde Coşku ile Kutlandı

Üniversitemiz, Gediz’de bahar şenliğini kutladı. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen etkinlikte, şenliği organize eden Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanımız ve aynı zamanda Gediz SHMYO Müdürümüz Sinan Darcan, Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya teşekkür etti. Darcan, ‘’Bu şenliğin gerçekleşmesinin ve büyük bir coşkuyla kutlanmasının ana sebebi, Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu.’’ dedi.

KSBÜ- Üniversitemiz ilk kez düzenlediği bahar şenliği bu yıl Gediz’de gerçekleştirildi. Üniversitemiz öğrencileri ile birlikte Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerinin de katılım sağladığı etkinlik, büyük bir coşkuyla kutlandı.  Şenliğe Rektörümüz Prof. Dr. Vural Kavuncu da katıldı.  Bahar şenliğini organize eden KSBÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı ve aynı zamanda KSBÜ Gediz SHMYO Müdürü Sinan Darcan, şenliğin gerçekleşmesinin ve büyük bir coşkuyla kutlanmasının ana sebebinin KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu olduğunu söyledi. Alanı dolduran öğrenciler bunun üzerine Rektör Kavuncuyu uzun bir süre alkışladı. Prof. Dr. Kavuncu, ‘’Biz öğrencilerimizin mutlu olması için uğraşıyoruz. Öğrencilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz.’’ diyerek, alanı dolduran öğrencilere teşekkür etti.  Kavuncu konuşmasının ardından öğrencilerle birlikte eğlendi ve hatıra fotoğrafları çektirdi.

HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ, COŞKUYLA GEÇEN GECEYİ TAÇLANDIRDI

Uzun zamandır Gediz’de bahar şenliğinin gerçekleşmediğini söyleyen öğrenciler, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin farkını ortaya koyarak, böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiğini söylediler. Şenlikte rap parçalarından, oyun havasına kadar birçok müzik türü çalındı. Havai fişek gösterisi ise, coşkuyla geçen geceyi taçlandırdı.